GRM1552C1H150GA01D
Partnumber:
GRM1552C1H150GA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 50V CH 2% Pad SMD 0402 125°C T/R