GRM1555C1H1R8CA01D
Partnumber:
GRM1555C1H1R8CA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R