GRM155R11H222KA01
Partnumber:
GRM155R11H222KA01
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 50V R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R