GRM155R61A105KE15D
Partnumber:
GRM155R61A105KE15D
Manufacturer:
Murata
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R