GRM155R61A225KE95D
Partnumber:
GRM155R61A225KE95D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R