GRM155R61C104KA88D
Partnumber:
GRM155R61C104KA88D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R