GRM155R61H102KA01D
Partnumber:
GRM155R61H102KA01D
Manufacturer:
Murata
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R