GRM155R61H104KE14D
Partnumber:
GRM155R61H104KE14D
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING CO LTD
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT