GRM155R6YA105KE11J
Partnumber:
GRM155R6YA105KE11J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 35V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R