GRM155R71C104KA88D
Partnumber:
GRM155R71C104KA88D
Manufacturer:
Murata
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT