GRM155R71C104KA88D
Partnumber:
GRM155R71C104KA88D
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R