GRM155R71C104KA88J
Partnumber:
GRM155R71C104KA88J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R