GRM155R71C224KA12D
Partnumber:
GRM155R71C224KA12D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R