GRM155R71E104ME14D
Partnumber:
GRM155R71E104ME14D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT