GRM155R71H102KA01D
Partnumber:
GRM155R71H102KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R