GRM155R71H122JA01D
Partnumber:
GRM155R71H122JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
100000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 1200pF, 50V, ±5%, X7R, 0402 (1005 mm), 0.020