GRM155R72A332KA01D
Partnumber:
GRM155R72A332KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 100V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R