GRM15XR71C103KA86D
Partnumber:
GRM15XR71C103KA86D
Manufacturer:
Murata
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R