GRM1885C1E103GA01D
Partnumber:
GRM1885C1E103GA01D
Manufacturer:
Murata
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 25V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R