GRM1885C1H130JA01D
Partnumber:
GRM1885C1H130JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 13pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R