GRM1885C1H821FA01D
Partnumber:
GRM1885C1H821FA01D
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 820pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R