GRM188C80E476ME05D
Partnumber:
GRM188C80E476ME05D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 2.5V X6S 20% Pad SMD 0603 105°C T/R