GRM188R60J225KE19D
Partnumber:
GRM188R60J225KE19D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R