GRM188R60J226MEA0D
Partnumber:
GRM188R60J226MEA0D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R