GRM188R61A335KE15D
Partnumber:
GRM188R61A335KE15D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.3uF 10V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R