GRM188R71A225KE15D
Partnumber:
GRM188R71A225KE15D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT