GRM188R72A102KA01D
Partnumber:
GRM188R72A102KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 1000pF, 100V, ±10%, X7R, 0603 (1608 mm), 0.031"T, -55º ~ +125ºC, 7" Reel/Paper Tape