GRM2162C1H471JA01D
Partnumber:
GRM2162C1H471JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 50V CH 5% Pad SMD 0805 125°C T/R