GRM216R71H103KA01D
Partnumber:
GRM216R71H103KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R