GRM219R60J476ME44D
Partnumber:
GRM219R60J476ME44D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R