GRM219R61A106KE44D
Partnumber:
GRM219R61A106KE44D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 10V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R