GRM219R71C104KA01D
Partnumber:
GRM219R71C104KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R