GRM219R7YA105KA12D
Partnumber:
GRM219R7YA105KA12D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 35V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R