GRM21BB31E225KA75L
Partnumber:
GRM21BB31E225KA75L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 25V B 10% Pad SMD 0805 85°C T/R