GRM21BB31H474KA87
Partnumber:
GRM21BB31H474KA87
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 50V B 10% Pad SMD 0805 85°C T/R