GRM21BC80G107ME15L
Partnumber:
GRM21BC80G107ME15L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 4V X6S 20% Pad SMD 0805 105°C T/R