GRM21BC81E106ME11L
Partnumber:
GRM21BC81E106ME11L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 25V X6S 20% Pad SMD 0805 105°C T/R