GRM21BC8YA106KE11L
Partnumber:
GRM21BC8YA106KE11L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 35V X6S 10% Pad SMD 0805 105°C T/R