GRM21BF51E334ZA01L
Partnumber:
GRM21BF51E334ZA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 80% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -82/+22% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0805, CHIP, ROHS COMPLIANT