GRM21BR60G107ME11L
Partnumber:
GRM21BR60G107ME11L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 4V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R