GRM21BR60J106KE19B
Partnumber:
GRM21BR60J106KE19B
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C Bulk