GRM21BR61A476ME15L
Partnumber:
GRM21BR61A476ME15L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 10V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R