GRM21BR71A475KA73K
Partnumber:
GRM21BR71A475KA73K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R