GRM21BZ71C106ME15L
Partnumber:
GRM21BZ71C106ME15L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 16V X7R 20% Pad SMD 0805 125°C T/R