GRM3195C1H103FA01D
Partnumber:
GRM3195C1H103FA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 1% Pad SMD 1206 125°C T/R