GRM31A5C2J331JW01D
Partnumber:
GRM31A5C2J331JW01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
1344 in stock
SKU:
GRM31A5C2J331JW01D
Package
Cap Ceramic 330pF 630V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R