GRM31CF51H475ZA01L
Partnumber:
GRM31CF51H475ZA01L
Manufacturer:
Murata
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V Y5V -20% to 80% Pad SMD 1206 85°C T/R