GRM31CR61E476ME44L
Partnumber:
GRM31CR61E476ME44L
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 25V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R