GRM31MB11H224KA01L
Partnumber:
GRM31MB11H224KA01L
Manufacturer:
Murata
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 50V B 10% Pad SMD 1206 85°C T/R