GRM329R72A243KA01D
Partnumber:
GRM329R72A243KA01D
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.024uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R